Aktualności / News'y

Kochani!

Źródłem każdego działania jest myśl. Bo jeśli jest w głowie zawsze dobra myśl, to znaczy że nawet w trudnych chwilach może powstać coś, co łamie wszystkie złe schematy które rodzą się w naszej głowie. Może kiedyś opiszę to w książce :) Póki co, zapraszam w imieniu zespołu, oraz ludzi którzy pomagali mi, na premierę teledysku, życzę Wszystkim samych dobrych wrażeń podczas oglądania.

Prosimy i czekamy na Wasze cenne opinie, które możecie pisać także w komentarzach pod teledyskiem.

Dziękujemy i pozdrawiamy!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYŚWIETLIĆ TELEDYSK

Kochani świetna wiadomość!

Właśnie ukazał się remix do piosenki "Sprzedaję miłość". Czy piosenka ma szansę stać się Hitem lata 2020 i czy pobije największy hit zespołu "Kochanków miałaś wielu"?

Oceńcie sami, czy chcielibyście usłyszeć w tym roku na Sylwestrze Marzeń TVP 2 w Zakopanem? :)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYŚWIETLIĆ TELEDYSK

Tym razem tak bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, trochę inaczej niż zawsze!
Serdecznie zapraszam Was do wysłuchania i obejrzenia najnowszego letniego kawałeczka "Dziurawe Jeansy" który stworzyliśmy wspólnie z Emilem Jeleniem i Wydawnictwem Folk?
Koniecznie dajcie nam znać w swoich komentarzach pod teledyskiem, czy w Polsce "Dziurawe Jeansy" będą tak popularne jak "Kochanków miałaś wielu"??!
Pozdrawiamy wszystkich Polaków którzy są na wakacjach w Kołobrzegu oraz piękne Polki które uwielbiają chodzić w dziurawych jeansach?!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYŚWIETLIĆ TELEDYSK

A już jutro od wtorku 21.05.2019 w tej telewizji o godzinie 17:00 przez pięć dni z rzędu, lider zespołu 4Ever będzie pojawiał się w programie Disco Polo Life!
Rafał każdego dnia będzie opowiadał i proponował Wam obejrzenie konkretnego teledysku oraz dowiecie się między innymi o nowych faktach, które dzieją się w życiu wokalisty.
Więcej szczegółów nie zdradzimy!
Bądźcie o 17:00 każdego dnia z telewizją Disco Polo Music!

Load more